Facebook Twitter İnstagram Linkedin Youtube 444 1 858
VİOP'ta komisyonun yarısı bizden
Lütfen işaretli alanları doldurunuz!
TEBRİKLER

Deneme hesabınız oluşturulmuştur. Giriş detaylarınızı formda yazmış olduğunuz e-posta adresinizden öğrenebilirsiniz.
En kısa sürede bir müşteri temsilcimiz sizin ile iletişim kuracaktır.

KAMPANYA GENEL KOŞULLARI
 
Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi: Kampanya 1 Ekim 2020 tarihinde başlayacak ve 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecektir. Kampanyaya dâhil olan yatırımcıların komisyon oranı on binde 5 olacaktır. Kampanyaya dâhil olan yatırımcılarımıza bu oranın yarısı olan on binde 2,5 düzeyinde iade yapılacaktır.
 
Komisyon iadesi kampanyasına katılan yatırımcılar, kampanya süresince kurumumuzun yürüttüğü başka kampanyalardan yararlanamayacaklardır.
 
Kampanya, katılım tarihi itibariyle en az 10.000.-TL. bakiye bulunduran hesapların yalnızca META Trader 5 işlem platformu üzerinden gerçekleştirilen VİOP işlemlerini kapsamaktadır. Kampanyaya katılım sonrasında hesap bakiyesinin 10.000.-TL. altına inmesi durumunda da ilgili yatırımcı kampanyadan faydalanmaya devam edecektir.
 
Yatırımcıların komisyon iadeleri, ilgili ayın sonunda hesaplanıp, takip eden ayın ilk haftası içerisinde VİOP hesaplarına yatırılacaktır.
 
Yatırımcının kampanyadan ayrılma hakkı saklıdır. Kampanyadan ayrılma talebinin yazılı olarak Integral Yatırım’ a bildirilmesi esastır.
 
Yatırımcı, kampanya süresince herhangi bir sebepten ötürü bakiyesini çeker ve/veya işlem yapmayı sonlandırırsa Integral Yatırım ile iş ilişkisini sonlandırdığı iş gününe kadar yapmış olduğu işlem hacmi kampanyaya dâhil edilecektir.

ÖDÜLLERİMİZ

En büyük mutluluğu yatırımcılarına en iyi hizmeti sunmak olan İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., yıllar içinde başarılarını pekiştirerek yoluna hızla devam ediyor.

Profesyonel kadromuzla, yatırım işlemlerinizde avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz,
Risk Uyarısı :

Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu :

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”