Facebook Twitter İnstagram Linkedin Youtube 444 1 858
Anlık ve derinlikli ekran kampanyası
Lütfen işaretli alanları doldurunuz!
TEBRİKLER

Deneme hesabınız oluşturulmuştur. Giriş detaylarınızı formda yazmış olduğunuz e-posta adresinizden öğrenebilirsiniz.
En kısa sürede bir müşteri temsilcimiz sizin ile iletişim kuracaktır.

KAMPANYA GENEL ŞARTLARI

1.Kampanya 1 Eylül 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olacak ve sadece “yeni açılacak” Pay Piyasası hesaplarını kapsayacaktır.

2.Kampanyaya dâhil olan hesaplar için herhangi bir işlem hacmi şartı bulunmamaktadır. 

3.Bu kampanyadan “yeni hesap” açılışı gerçekleştiren aylık bazda ilk 1500 müşteri ücretsiz olarak faydalanabilecektir.

4.Kampanyaya dâhil olan hesapların, hesap açılış tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde;

      a.Matriks Mobile Hisse Yüzeysel Ekran talebi için en az 10.000,00.-TL.’lik fonlama ya da aynı tutarda pay senedi virmanı,

      b.Matriks Mobile 10 Kademe Derinlikli Hisse Ekran Talebi içinse en az 50.000,00.-TL. fonlama ya da aynı tutarda pay senedi virmanı yapması gerekmektedir.

5.Müşteri, kampanyaya katılım formunu onayladığı andan itibaren kampanya süresince yapmış olduğu işlemlerde On binde 5 komisyon oranından komisyon ödemeyi gayrikabili rücu olarak kabul eder.

6.Müşteri’nin kampanyadan ayrılma hakkı saklıdır. Kampanyadan ayrılma talebinin müşteri temsilcisine e-posta, telefon vb. yollarla bildirilmesi gerekmektedir.

7.Müşteri, kampanya süresince ARACI KURUM’un yürüteceği hiçbir kampanyadan faydalanamayacaktır.

8.Müşteri, kampanya süresince herhangi bir sebepten ötürü bakiyesinin bir kısmını ve/veya tamamını çekse dahi kampanyada yer almaya devam etme hakkı saklıdır. Bu durumda müşteriden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

9.Kampanya süresince Müşteri’nin işlem yapmasını engelleyici teknik veya mücbir sebeplerden ve Müşteri’nin hesabının üzerinde tedbiri gerektiren yasal zorunlulukların yerine getirilmesinden ARACI KURUM sorumlu tutulamayacaktır.

ÖDÜLLERİMİZ

En büyük mutluluğu yatırımcılarına en iyi hizmeti sunmak olan İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş., yıllar içinde başarılarını pekiştirerek yoluna hızla devam ediyor.

Profesyonel kadromuzla, yatırım işlemlerinizde avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz,
Risk Uyarısı :

Kaldıraçlı piyasa işlemleri; düşük teminatlarla büyük miktarlı pozisyonların alınabildiği yüksek oranda risk içeren işlemlerdir. Kaldıraçlı piyasa işlemleri sonucunda kâr elde edebileceğiniz gibi zarar riskiniz de bulunmaktadır. Kaldıraçlı piyasa, yatırılan paranın tamamını kaybetme riski içerdiğinden her yatırımcı için uygun bir piyasa olmayabilir. Bu nedenle işlem yapmaya karar vermeden önce karşılaşabileceğiniz riskleri anlamanız ve kısıtlarınızı dikkate alarak karar vermeniz gerekmektedir.

www.integralviop.com internet sitesindeki her türlü iç ve dış piyasa tablo ve grafikler, bu konularda hizmet veren üçüncü kişi kurumlardan elde edilmiş olup, İntegral Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından herhangi bir maddi menfaat beklentisi olmaksızın genel anlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde bulunan iç ve dış piyasalara ait tablo ve grafiklerin doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte birlikte, bilgiler belli bir gelirin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir.

Uyarı Notu :

“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”